Odkomarzanie

Odkomarzanie jest jednym z rodzajów dezynsekcji, mający na celu zwalczanie uciążliwych owadów latających (komarów i meszek). Komary są wyjątkowo uciążliwe nie tylko ze względu na swędzące ukąszenia , ale również przez fakt, że są nosicielami różnych chorób. Dzięki wyspecjalizowanej firmie, zajmującej się zwalczaniem szkodników można się ich pozbyć na dłużej z terenu posesji, działki czy ogrodu.

Metody odkomarzania

Wybór najlepszej metody odkomarzania uzależniony jest od miejsca, w którym zabieg ten ma zostać przeprowadzony. Podczas każdej wizyty nasi specjaliści przeprowadzają analizę sytuacji, po czym dobierają odpowiednie metody zwalczania komarów. Najlepsze efekty przynosi zastosowanie metod chemicznych, takich jak zamgławianie czy opryskiwanie.

Efekty zabiegu odkomarzania

Utrzymywanie się efektów zabiegu zależy od warunków atmosferycznych.  Przy średnich opadach deszczu efekt utrzymuje się nawet do kilku tygodni.

Odkomarzanie jest skuteczne także na  np. meszki, kleszcze, mrówki,  mszyce, muchy zatem decydując się na ten zabieg pozbędą się Państwo wielu innych kłopotów.

Miejsce odkomarzania

Odkomarzanie warto przeprowadzić wszędzie tam, gdzie komary utrudniają życie. Są to:

    • tereny prywatnych domów i działek,
    • pobliże zbiorników wodnych, zwłaszcza jeśli odpoczywają nad nimi ludzie,
    • tereny imprez plenerowych,
    • wnętrze i okolice domów wczasowych i wypoczynkowych, pensjonatów i uzdrowisk,
    • tereny popowodziowe.

Zasięg działania:

Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Solec Kujawski, Chełmno, Mogilno, Nakło nad Notecią, Sępólno Krajeńskie, Tuchola, Żnin.